Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Общефорумные разделы > Круглый стол
Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.05.2025, 22:29   #1
jenya26
Коллега

Участник форума
 
Регистрация: 01.04.2021
Сообщения: 124
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию Вирішення сімейних спорів та поділі майна

Під час розлучення однією з найскладніших та емоційно навантажених процедур є поділ спільного майна подружжя. В українському законодавстві чітко визначено, що все майно, яке було набуте в шлюбі, вважається спільною сумісною власністю, незалежно від того, на кого з подружжя воно оформлено. Це правило стосується як нерухомості, автомобілів, цінних паперів, коштів на рахунках, так і побутової техніки або бізнес-активів. Разом із цим, слід розуміти, що є й винятки — наприклад, подароване чи успадковане майно не підлягає поділу, якщо не було використане у спільних інтересах або не змішане з іншими активами.

Поділ майна можна здійснити у двох основних формах: за домовленістю між подружжям або через суд. Якщо подружжя може домовитися між собою, доцільно укласти нотаріально завірений договір, де чітко прописати, хто і яке майно отримує. Такий варіант дозволяє зекономити час, кошти та уникнути судової тяганини. Однак, якщо згоди немає, справа передається до суду, який приймає рішення на підставі доказів, документів і фактичного внеску кожного з подружжя у спільне життя. Важливо розуміти, що суд керується не лише формальним принципом «половина на половину», а також враховує інтереси дітей, обставини набуття майна та інші нюанси.

Особливу увагу варто приділити спільному бізнесу, банківським рахункам, кредитам та іпотекам. Нерідко буває так, що одне з подружжя лише формально є власником, а фактичний внесок зробив інший. Або ж навпаки — хтось із подружжя отримав кредит, який погашався спільними коштами. У таких ситуаціях потрібна глибока юридична експертиза та аналіз усіх транзакцій, договорів, фінансових зобов’язань. Також важливо своєчасно подати позов про поділ майна, адже закон встановлює строк позовної давності — три роки з моменту розлучення. Якщо цей термін пропущено без поважних причин, суд може відмовити у задоволенні вимог.

Юридична компанія «Приходько та Партнери» https://prikhodko.com.ua/my-i-zmi/my...ho-varto-znaty має багаторічний досвід у вирішенні сімейних спорів та поділі майна. Наші адвокати допомагають зібрати необхідні докази, аналізують договори, ведуть переговори з іншою стороною, представляють інтереси клієнтів у суді та забезпечують справедливий розподіл активів. Ми розуміємо, наскільки делікатною може бути ситуація при розлученні, тому надаємо не лише юридичну, а й емоційну підтримку нашим клієнтам, дбаючи про їхню безпеку, майбутнє та законні інтереси.
jenya26 вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 11:05.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100