Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Общефорумные разделы > Круглый стол
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.02.2024, 07:21   #1
Replic
Приятель

Участник форума
 
Регистрация: 22.04.2021
Сообщения: 76
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию Вибір моделі смартфону

Доброго дня! Мені потрібно обрати новий смартфон, і я розглядаю варіанти від Apple. Але вони мають багато різних моделей, і я не можу визначитися. Можливо, хтось може порадити, яку модель варто обрати? Які переваги та недоліки вони мають? Буду вдячний за пораду!
Replic вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 19.02.2024, 07:22   #2
Gambola
Приятель

Участник форума
 
Регистрация: 22.04.2021
Сообщения: 69
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию

Привіт! Я можу порекомендувати тобі iPhone 13. Це дуже потужний смартфон з вражаючою камерою, яка дозволить тобі робити чудові фотографії та відео. Крім того, він має довгу автономність роботи та швидку продуктивність. Це прекрасний вибір для будь-якого користувача!
Gambola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2024, 07:22   #3
kissska
Наставник

Участник форума
 
Аватар для kissska
 
Регистрация: 29.04.2020
Сообщения: 512
Поблагодарил(а): 1
Поблагодарили 7 раз(а) в 7 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Я б порадив звернути увагу на iPhone 12. Це попередня модель, але вона все ще має потужний процесор, чудовий екран і якісну камеру. При цьому вона може бути трохи дешевше за новіші моделі, але все ще дуже надійна і функціональна.
kissska вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 19.02.2024, 07:23   #4
Haruko
Наставник

Участник форума
 
Аватар для Haruko
 
Регистрация: 13.04.2020
Сообщения: 573
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию

Щоб обрати смартфон від Apple, я рекомендую придбати APPLE iPhone 15 Plus 256GB https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/smartfoniy_i_mobilniye_telefoniy_apple_iphone_15_p lus_256gb_product_red.html в магазині Фокстрот. Ця модель представляє собою верхню точку інновацій у світі смартфонів. Завдяки величезному обсягу пам'яті в 256 гігабайт ти зможеш зберігати безліч фото, відео, додатків та інших файлів, не переймаючись за нестачу місця.
Процесор останнього покоління забезпечує миттєву реакцію на твої команди, незалежно від того, чи виконуєш ти гру, редагуєш відео або працюєш з важкими програмами. Великий і яскравий екран забезпечить насолоду від кожного контенту, будь то перегляд відео, читання книг або робота з текстами.
Купуючи в магазині Фокстрот, ти можеш бути впевнений в якості товару та отримати професійну підтримку в разі необхідності. Також Фокстрот завжди пропонує конкурентні ціни та можливість вигідних покупок за умови обміну старого смартфона на новий. Тому не вагайся – обирай APPLE iPhone 15 Plus 256GB в Фокстроті і насолоджуйся бездоганною роботою свого нового пристрою!
Haruko вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 15:43.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100