Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Всякое разное > Музыкальный форум
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 08.12.2006, 22:44   #1
Атрей
[Призрак]

Модератор форума
 
Аватар для Атрей
 
Регистрация: 27.10.2005
Откуда: LastStyle Community
Сообщения: 671
Поблагодарил(а): 233
Поблагодарили 230 раз(а) в 140 сообщениях
Вы сказали Фуу: 11
Вам сказали Фуу 2 раз в 2 сообщениях
По умолчанию Джеймс Забиела [DJ]

Історія Джеймса Забієли – істинна історія а-ля з холопів та в бояри. Ще кілька років тому Джемс Забієла був одним з багатьох - ди-джеем, працюючим графічним дизайнером, що грає час від часу в місцевих клубах. В 2004 році його паспорт прямо-таки розвалюється в руках від дуже частого використовування. Адже ще кілька років тому він взагалі не літав на літаках.
Батько Джеймса був власником музичного магазина, тому Джеймсу завжди було що послухати. І якщо багато хто ди-джеи залучається до електронної музики в 20 років, шатаючись по клубах, Забієла знає про кожний звук з пелюшок. В 15 років Джеймс вже сам працював з батьком, маючи нагоду особисто ознайомитися з кожною музичною новинкою, що прийшла в магазин. Познайомившися з місцевими промоутерами в магазині батька, Джеймс проклав собі дорогу в клуби, де він давав свої перші публічні виступи. Перемога в змаганні непрофесійних ди-джеев-самоучок Muzik’s Bedroom Bedlam - ця перемога послужила йому доказом того, що він володіє здібностями, які дозволять йому зайнятися ди-джейством серйозно, і посвітити цьому все своє життя.

Свої перші мікси Забієла записував на магнітні касети і роздавав своїм друзям і всім, кого тільки знав. Він навіть вмудрився зламати три касетні деки в процесі запису-перезапису. Одна з таких касет потрапила в руки Барріджа (Lee Burridge). Багато хто заявляє, що у них є знаменита касета Барріджа, але хто знає – напевно, брешуть! Баррідж передав касету Джеймса Саше (DJ Sasha) і. понеслася! Через місяць Джеймса Забієлу запишуть в обойму Excession. Джеймс почне подорожувати з своєю музикою по всьому світу: від клубу Space на Ibiza до американського туру Airdrawndagger. Сьогодні Джеймс – це яскрава зірка, що входить в 20-ку найсильніших миру цього (11 місце в чарте кращих в 2003 році і 15 місце в 2004).

Можливо, секрет Джеймса в прагненні йти в ногу з часом прямо в еру цифрових технологій. Ськретчинг, редагування власних треків під час лайв-сетів, використовування ефектів і аккапелл зробили Джеймса прогресивним в широкому значенні цього слова ди-джеем. Теорія Джеймса: щоб музика розвивалася, треба робити щось нове!



Джеймс дуже полюбляє різні нові прилади для гри з багатьма новими примочками.

Тобі не здається, що сет від цього стає складніше, коли ти використовуєш всі ці ефекти, швидкі вставки, лупи? Безумовно, це справжнє змагання в порівнянні з грою на традиційному вінілі.
Я думаю, чим більше у тебе способів і варіантів зіграти той або інший трек, тим більше шансів, що що-небудь буде не так. Але для мене так цікавіше, як, втім, і для всіх моїх слухачів. Хоча постав мене за дві вертушки Technics - все одно буде цікаво! Тільки я частенько поглядатиму на годинник під час міксу. Якщо мені цікаво, я думаю, це позначається і на моїй музиці, а значить, це подобається аудиторії.

Звичайно я роблю швидкі вставки в клубі прямо під час гри. Карта пам'яті запам'ятовує останні фрагменти. Наприклад, я виступаю на радіо, у мене вийшли парочка вдалих моментів, через пару годин я граю в клубі, ставлю карту пам'яті і замішую в сет цей вдалий шматочок. Я більше не сиджу і не готую нічого удома, я все роблю онлайн, нальоту, і якщо вийшло класно, я зберігаю фрагмент і граю в наступному сеті.

Звичайно! Мій найбільший виступ був в Буенос-айресі на фестивалі Creamfields. Аудиторія – 60 тисяч чоловік. Я грав на майданчику Progressive Area разом із Стівом Лолером (Steve Lawler), і у нас було близько 20 тисяч. Люди танцювали і під нашим тентом, і навкруги нього. Тент був відкритий справа і зліва, і ззаду. Куди ні глянь – скрізь танцювали люди! Це було просто неймовірно! На цьому заході я грав хітові треки, хоча я навіть зіграв Swayzak. Це фантастика - грати Swayzak для такої величезної аудиторії! В цілому, якщо я граю на заході такого масштабу, в моїй сумці завжди набір пластинок, відповідних до цього масштабу, але, в той же час, у мене є треки, які я, у принципі, не став би грати для такої аудиторії. Але якщо вставити їх в потрібне місце, це може «прокатити». Твій сет повинен бути певним чином запрограмований, тому що, вставляючи непомітно такі треки, ти, так чи інакше, ризикуєш.

Між Забела та Pioneer немає офіційних домовленостей , але він був в їх штаб-квартирі в Японії. Цього року буде контракт, по якому Pioneer будуть його спонсорами і нададуть підтримку в турне. Я також записуватимуть відео з продукцією Pioneer, і при покупці мікшера в додатку буде demo DVD від Джеймса Забієли.
Він також був на виставці Plazer в Лондоні – ця грандіозна подія в світі технологій. Уклав декілька контрактів на demo у Франції і Німеччині, можливо, ще Sonar, так що це частина його життя. В обмін Джеймс Забєла хоче один з тих самих плоских телевізорів!
Pioneer дуже ввічливі - він навіть дивуюся! Якщо його навушники ламаються, вони тут же присилають йому нові, адже Джеймс їх ніколи ні про що не просив. Це підтримка, участь. Вони цікавляться його думкою відносно тих або інших продуктів, і вони дійсно прислухаються до того, що Забєла каже. Вони питають його і інших ди-джеев, які штуки повинні бути на їх новому устаткуванні, і Джеймс думає, причина успіху їх продуктів криється саме в цьому.
__________________
Наша жизнь скучна, но смерть еще скучнее...
И чем дальше мы идем, тем становится сложнее.
Атрей вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Этот пользователь сказал Спасибо Атрей за это полезное сообщение:
Ky Kyske (09.12.2006)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 11:47.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100