Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Всякое разное > Фентези, магия, мифология
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 07.04.2011, 22:54   #111
master_JD
Живая легенда

Участник форума
 
Аватар для master_JD
 
Регистрация: 17.12.2006
Откуда: Красный Луч
Сообщения: 1,962
Поблагодарил(а): 1,556
Поблагодарили 806 раз(а) в 552 сообщениях
Вы сказали Фуу: 32
Вам сказали Фуу 5 раз в 4 сообщениях
По умолчанию

И снова сон. К сожалению не получится очень хорошо описать, но как получится.

В общем приснилось мне, что дело было в каком-то средневековом городе, а если точнее, то в его замке. Я же там был то ли шпионом каким-то, то ли просто хранителем очень важной информацией. Владели этим замком какие-то странные немного демоноподобные существа. Наподобие Кунари из Dragon Age. Так вот. У них там в замке началась какая-то медждуусобица и за мной началась охота. Долго у меня прятаться не получалось и один из этих кунари (буду их так называть) сказал мне "Не бойся смерти. Тебя всё равно найдут и убьют. Прятаться бессмысленно. Смерть это перерождение." И вот я посидел немного в тёмном углу. Подумал и решил, что под меч лезть я не буду. Лучше прыгнуть откуда-нибудь и разбиться. Прикинув план замка я нашел только одно место. Замок этот стоял на обрыве над морем. И вот из тронного зала открывался широкий вид на это самое море и оттуда можно было прыгнуть. Метров сто наверное высоты там было. "Не разобьюсь, так захлебнусь" подумал я. Долго я бежал по коридорам ускользая от враждебных кунари. И вот, ворвавшись в тронный зал, промчавшись мимо ошалевшего правителя я выпустил воздух из лёгких и прыгнул.
Пока я летел до воды очень много мыслей пронеслось в голове. И о жизни моей, и как это всё глупо закончилось. Последней мыслью было "А может не стоит? Может попытаться уплыть?" и тут я погрузился в воду и вдохнул. Вода с болью проникла в лёгкие, после чего я почувствовал лёгкось, разум начал покидать меня "Вот оно, забвение, прощайте", подумал я и проснулся. Но проснулся не дома. Проснулся в каком-то другом доме, на чистой кровати, окруженный всё теми же кунари. Но не теми, что я видел во сне. Один из них сказал:
- Доброе утро. Поздравляю с первым перерождением.
После он меня повёл в другую комнату где сидели несколько его коллеги за компьютерами и наблюдали картины из того мира, где я умер.
- Этот мир близится к концу, твоя смерть его еще приблизила. Ну ничего, скоро мы начнём другой мир. Можешь пока подобрать себе роль.

Обьясню. Они каким-то образом находили разные миры, или создавали, а потом погружаясь в сон переносились в тот мир. Это был не первый мир, где они были, правда для меня первый. Но переносясь в другой мир вся память о том как туда попали пропадает. Лишь у больших специалистов со стажем остаются кусочки.

Но эта фантастика всё понятно. Другое дело что я чувствовал перед смертью. Это так просто написано, но почувствовать всё это, совсем другое дело. Это страшно, честно.
Вот так вот...
__________________
Любой из нас безумен в любви и на войне...
master_JD вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо master_JD за это полезное сообщение:
Mavca (01.08.2011), Mr Mingan (07.04.2011)
Старый 16.04.2011, 04:48   #112
Mr Mingan
Темный Друид

Администратор форума
 
Аватар для Mr Mingan
 
Регистрация: 01.07.2001
Откуда: Днепропетровск
Сообщения: 6,591
Поблагодарил(а): 1,028
Поблагодарили 2,805 раз(а) в 1,599 сообщениях
Вы сказали Фуу: 34
Вам сказали Фуу 4 раз в 4 сообщениях
По умолчанию

При чуть более художественном оформлении такие сны стали бы похожими на черновики произведений или готовые рассказы
__________________
* Или ты выходишь из обреченного, но безопасного и уютного строя на режущий ветер навсегда одинокой свободы, кажущийся стоящим в строю сумасшествием, или останешься - тоже навсегда, и передумать уже нельзя. Предложение не повторится, такое предложение делается не всем, и не все из достойных его принимают.

Блог - Всяческие записи, мысли, пометки, цитаты
Сайт - Мир японской анимации. Аниме в Украине
Mr Mingan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.04.2011, 17:35   #113
master_JD
Живая легенда

Участник форума
 
Аватар для master_JD
 
Регистрация: 17.12.2006
Откуда: Красный Луч
Сообщения: 1,962
Поблагодарил(а): 1,556
Поблагодарили 806 раз(а) в 552 сообщениях
Вы сказали Фуу: 32
Вам сказали Фуу 5 раз в 4 сообщениях
По умолчанию

Нужно подумать :)
__________________
Любой из нас безумен в любви и на войне...
master_JD вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 30.01.2012, 01:06   #114
kiki
Странник

Участник форума
 
Аватар для kiki
 
Регистрация: 30.01.2012
Сообщения: 6
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию

Люблю летать во сне. но когда снятся призраки страшновато становится, а так подробно сложно вспомнить сон)
kiki вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.02.2012, 04:03   #115
Halychanka
Дружище

Участник форума
 
Регистрация: 27.01.2012
Откуда: -
Сообщения: 227
Поблагодарил(а): 129
Поблагодарили 119 раз(а) в 92 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Раніше часто снилася вода. І завжди прокидалася за мить до того, як вода
мене зачепить… Найбільше запам’яталися два сни. У першому йшла по селі, а
зусібіч почала текти вода. Село чогось почало нагадувати Львів, і втікала
від води уже по бруківці.
У кінці другого сну опинилася посеред довжелезного моста, усе навколо уже
було під водою…
А тепер чомусь кошенята постійно сняться. Останній – у центрі Львова, біля
пам’ятника Шевченкові чогось була змонтована сцена, і під тою сценою моя
кицька кошенят народила, потім привела мене і показала їх. Причому з таким
нещасним виразом оченят… І відчуття чомусь були неприємні, хотілося кудись
втікати.
Halychanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.02.2012, 09:17   #116
Halychanka
Дружище

Участник форума
 
Регистрация: 27.01.2012
Откуда: -
Сообщения: 227
Поблагодарил(а): 129
Поблагодарили 119 раз(а) в 92 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Мені постійно якісь жахливчики сняться... Після того, як влаштувалась на цю роботу і тривала коломийка із пошуком квартир, снився страшненький сон -вчора його згадала і заснути ніяк не могла.
Почався сон із того, що я із сестрою переселились на нову квартиру. Потім там звідкись з"явилась моя бабця і випрала мій ноутбук! У тій же квартирі поселилася сім"я - чоловік, дружина і дитина. Після цього прийшло якесь чудовисько (оті всі монстри, шо коли-небуть бачила у фільмах жахів, - просто милі тваринки у порівнянні із цим! Кров холола, коли бачила його ) і жінку з дитиною вбило. Більше того, і я, і той чоловік втікали через якийсь величезний зал із білими стінами і білою підлогою, у центрі залу було щось середнє між церковним вівтарем та надмогильною плитою, теж білого кольору, за яким я заховалася. А от той чоловік - ні. Він ніби вирішив, що далі втікати нема сенсу, бо воно і так його знайде і вб"є, як вбило жінку з дитиною; до того ж, здавалося, що після їх смерті у нього зник сенс життя і він не втікав, бо хотів померти теж, це була ніби якась межа для нього, що вбила його з середини. Чудовисько кинуло жінку із дитиною йому до ніг (вони були ніби у спальному мішку, мертве маля лежало в обіймах мертвої мами; в очах того чоловіка були відчай і приреченість... ) і з"їло чоловіка. Очевидно, монстрик бігав саме за тим дядьком, а я втекла і більше у цьому сні того чудовиська не бачила.
Наступні події відбувалися у якійсь дивній будівлі (ну дуууже нагадувала мені замок із одного мого дитячого сну, в якому я втікала від чарівника (не знала, злий він чи добрий, але про всяк-випадок втікала ) підводним човном, шо був у моїй криниці ). У цю споруду переїхала із кількома подругами, але у нас з"явилося сильне відчуття, шо треба втікати, бо щось погане там жило. От ми і втекли в інший будинок, що стояв поряд. Але і там нас знайшла якась нечисть (ніби ОТЕ, від чого ми втекли у тій будівлі, прислало когось, щоб нас спіймали), ми по всій будівлі ховалися, а воно нас переслідувало. Ми забігли у душову - така велика і негарна, чимось нагадувала душову кімнату у гуртожитку, в якому жила у Франику колись... Вікна (звідки у дверях душової можуть бути вікна, що виходять на коридор?!) запотіли, і той жахливчик стояв і намагався розгледіти, чи ми там, чи ні. Не знаю, шо йому заважало зайти туди, він знав, що ми всередині, але таке враження, шо через ЩОСЬ сильне він перше мусів отримати докази, шо ми там є, перш ніж увійти. Вже збирався проходити далі по коридору, але хтось із тих, хто ховався із нами, почав говорити ("а чого я маю мовчати; а чого я маю того чудовиська боятися і взагалі, хто ви такі, щоб я вас слухав і ви мені писок затикали!"). Серед втікачів була мій супервізор, яка його вмовила не шуміти; ховалася вона чомусь із немовлям. (Тоді здивувало, шо дитина не шуміла, ніби знала, шо це небезпечно; немов немовля помінялося мозком із тим говоруном, що накликав біду). Далі я опинилася в коридорі за спиною монстрика, який вдивлявся у вікна. Він озирнувся, але мене чомусь не побачив (я ніби-то й була у коридорі, і ще десь, але не в тій кімнаті, де були мої "співкамерники"). Чудовисько було високе і струнке, обличчя - зеленого кольору, гострі вуха, чимось схоже фізією на гремлінів із однойменного фільму, але, як би то сказати, трохи симпатичніше за них Чомусь у синьому халаті, чи то лікарському, чи то в такому, як ми на трудовому навчанні у школі ходили і потім в схожих халатах в універі опрацьовували керамічні знахідки. За мить до того, як він відкрив двері у душову, я прокинулась...
Ніяк не зрозумію, чому усі сні постійно від чогось втікаю? От вже би оце щось з"їло, втопило чи т. п., але ж ні, мушу постійно чогось боятися і втікати...
Halychanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.02.2012, 23:46   #117
kashim
Советник

Участник форума
 
Аватар для kashim
 
Регистрация: 19.03.2008
Откуда: Новопсковский р-н
Сообщения: 701
Поблагодарил(а): 1,371
Поблагодарили 254 раз(а) в 160 сообщениях
Вы сказали Фуу: 9
Вам сказали Фуу 2 раз в 2 сообщениях
По умолчанию

:) останнім часом не пам'ятаю що сниться, а так улюблені сни про "чужих" деколи з ними воюю, деколи один з них, такі класні звірушки :) погано тільки коли руку або ногу відірвуть, не боляче просто дуже неприємне відчуття, і жаль що нової більшене буде, а ще серед жахів, ніч, місяць світить, навкруги сніг, мороз і вітер виє, страшнішого не буває
а нуда, ще колись з чортом зустрічався, ледь не замерз насмерть
__________________
Берегись! Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…
kashim вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо kashim за это полезное сообщение:
Halychanka (10.02.2012)
Старый 13.02.2012, 05:22   #118
Halychanka
Дружище

Участник форума
 
Регистрация: 27.01.2012
Откуда: -
Сообщения: 227
Поблагодарил(а): 129
Поблагодарили 119 раз(а) в 92 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Знову якась фігня снилася. Суміш "Привида опери", "Міс конгеніальність" (то нічого, що вже пройшло купу років після останнього перегляду цих фільмів), реклами, спогадів з першої експедиції і новини (сестра заявила, що її дістала Москва і що хоче вертатися додому; а ні фіга - хотіла до мами, нехай сидить там, до сесії нема чого сюди потикатись! Дарма я з її документами університетськими бігаю досі, чи що?). Пам"ятаю уривками. То втікала ще з кимось від когось, то вже ми когось переслідували. Момент, що чогось запам"ятався, - коли якась дівчина, схожа на модель із реклами шоколаду "Корона", втікала від когось по приміщеннях як у "Привіді опери", а цей хтось за допомогою всяких фокусів (то людина була) вкрав її корону з голови (але в неї чогось було дві корони), другу не встиг, ще хтось і я нагодилися вчасно... Той, кого ми переслідували, обнаглів до краю і хотів вбити ту дівчину. І от, коли залишилося зовсім трохи, щоб його зловити, дядько, який зі мною його переслідував, увімкнув телевізор, розлягся на дивані і заявив, що він втомився. Сказати, що я була розлючена - нічого не сказати... (оцей момент дуже нагадує спогад із експедиції, коли починався дощ і треба було накрити знахідки на розкопі. Я була заступником керівника одного із розкопів. Сказала тому керівникові, щоб ішов зі мною на розкоп, бо буде капець і нам влетить від начальника експедиції, а він сказав, що втомився і спати хоче).
Сон тільки проілюстрував черговий раз, що більшість із мого оточення - безвідповідальні люди.
Halychanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2012, 14:02   #119
Halychanka
Дружище

Участник форума
 
Регистрация: 27.01.2012
Откуда: -
Сообщения: 227
Поблагодарил(а): 129
Поблагодарили 119 раз(а) в 92 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Сьогодні вночі снилося, що звільняюся з роботи. Навіть моя підсвідомість вже верещить, що пора йти звідти... :)
Halychanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.02.2012, 09:34   #120
Halychanka
Дружище

Участник форума
 
Регистрация: 27.01.2012
Откуда: -
Сообщения: 227
Поблагодарил(а): 129
Поблагодарили 119 раз(а) в 92 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Сьогодні снилось, що я чогось була на роботі. Вже збиралася йти, аж тут керівник проекту покликала мене і спитала, чого не приходжу до неї по зарплату. Будильник задзвенів, коли я гроші перераховувала
Halychanka вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 00:32.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100