Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Литературный форум > Творчество. Проза
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.09.2008, 17:19   #1
Алекро
Дружище

Участник форума
 
Аватар для Алекро
 
Регистрация: 31.08.2008
Откуда: Сиэтл, Вашингтон
Сообщения: 310
Поблагодарил(а): 506
Поблагодарили 205 раз(а) в 132 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию Фантазии на тему "черного кота"

Предлагаю вашему вниманию мое представление о монолитном и многозначительном образе черного кота в литературе. Буду рада услышать отклики и соображения.
СУТІНКИ

В маленькому ліжечку, накрившись пухнастою ковдрою, лежав хлопчик. Він намагався заснути. В його глибоких зелених очах не було спокою. Дихання його було важке, ніби кожен подих забирав багато сил. Він обхопив маленькими ручками край ковдри, закривши нею пів обличчя. Стурбовано закліпав очима.
На підвіконня вистрибнув великий чорний кіт. Він витягнув вперед пухкі лапи і ліниво потягнувся, зачепившись за дерево кігтями. Заплющив свої очі, позіхнув, розпушивши довгі вуса, а тоді вже спокійно сів і, глянувши на хлопчика, замуркотів.
Хлопчик відкинув ковдру і сів. А тоді схилив голову набік і промовив, звертаючись до кота:
- Не можу спати...
- Навіщо спати? Зараз тільки сутеніє...
- Так. Значить ВОНИ вже прийшли,
- Хто?
- СУТІНКИ. ВОНИ завжди отак приходять. А потім з'являється ВОНА...
- Продовжуй.
- ВОНА страшна, холодна і занадто тиха, ВОНА – ТЕМРЯВА.
- Ти боїшся її?
- Так, дуже. Тому і хочу скоріше заснути. Але не можу. Як прохолодно... ВОНИ вже поруч.
- Сутінки?..
- Так. Глянь, які похмурі...
- Не бійся їх. Розкажи мені, що тебе турбує.
- ВОНИ – сіроокі і сумні, як моя хвороба. Вони дуже близько, а ще – обіймають ніжно, але міцно, щоб потім віддати ЇЙ честь останнього цілунку. Цілунку ТЕМРЯВИ. Знаєш, чому я боюся ЇЇ?
- Чому?
- Бо ВОНА тиха і глибока... Такою буде моя смерть.
- Ти збираєшся помирати?
- Я лише знаю, що моя смерть прийде з темрявою. Скоро...
- Але ж зараз тільки сутеніє...
- О, СУТІНКИ!.. ВОНИ для мене і жахливі, і прекрасні водночас. ВОНИ – останні краплини мого життя. Жахливі тому, що останні, Прекрасні тому, що життя... Але я хочу жити! Нехай навіть у СУТІНКАХ...
- Не бійся. Глянь, який чудовий сад у сутінках... Блакитні тіні – м’які, тендітні, зовсім не погрозливі. Сяє білим цвітом вишня. Сонечко сховалось, воно засинає, проте завтра воно знову прокинеться – так, наче ніколи не було в світі сутінків і темряви. І ти завтра прокинешся – так, наче і немає в світі хвороб і смерті...
- Тоді я хочу скоріше заснути...
- Спи. Не бійся нічого...

Все навкруг обіймали СУТІНКИ. На вікні сидів великий чорний кіт. В маленькому ліжечку, накрившись пухнастою ковдрою, лежав хлопчик. Він заснув. Його глибокі зелені очі знайшли спокій. Ніхто і не помітив, як ніжно огорнула його ТЕМРЯВА для останнього цілунку.
Алекро вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Этот пользователь сказал Спасибо Алекро за это полезное сообщение:
Yarsi (09.09.2008)
Старый 09.09.2008, 18:13   #2
Yarsi
Дружище

Участник форума
 
Аватар для Yarsi
 
Регистрация: 11.02.2008
Откуда: Київ
Сообщения: 371
Поблагодарил(а): 259
Поблагодарили 267 раз(а) в 174 сообщениях
Вы сказали Фуу: 1
Вам сказали Фуу 3 раз в 3 сообщениях
По умолчанию

В тебе дуже добрий чорний кіт..
__________________
Стань моей душою, птица
Дай на время, ветер, крылья
Каждую ночь полет мне сниться
Холодные фиорды миля за милей...
Yarsi вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Этот пользователь сказал Спасибо Yarsi за это полезное сообщение:
Алекро (29.09.2008)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Выкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 21:36.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100