Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Литературный форум > Творчество. Черновики
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.08.2007, 00:11   #1
KLAUD
Наставник

Участник форума
 
Аватар для KLAUD
 
Регистрация: 01.10.2006
Откуда: Київ
Сообщения: 534
Поблагодарил(а): 255
Поблагодарили 275 раз(а) в 163 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию Воїн і Бойова чаклунка... "Історія однієї битви."

Вони йшли поволі, день підходив до кінця. Азазель і Аранкор дуже стомились за час своєї подорожі. Втома давалась в знаки, кожин крок наближав їх до остаточного виснаження – відпочинок був справою часу. Але мандрівники не хтіли спинятись по серед відкритої місцини. Вони вирішили дойти до гори яка вже була зовсім близько, знайти невеличку печеру і перев’язати свої рани, попоїсти і виспатись перед наступним довгим і виснаженим днем. Вони йшли з надією що згодом відпочинуть. Ще трішки – зовсім трішки і довгоочікуваний відпочинок! Їжа, вогнище, розмови і сон – котрого так довго прагнули вони, був зовсім близько, якихось там тридцять хвилин ходьби!
Вони підійшли до підніжжя пагорба, який передував перед горою. Трішки спинились щоб перевести подих.
- Аранкор!
Окликнула його Азазель.
- Що?!!!
Аранкор вийняв з ножен один із мечів і отримавши додаткову опору, подивився на злякану Азазель.
- Ми майже дойшли. Потерпи ще трішки! В тій горі є печера, в якій ми з моїм батьком не раз зупинялись. Там ми і перепочинем.
Азазель підійшла до змарнілого воїна і хлопнула його по плечу, начебто не зважаючи на його втому.
- Ти взагалі вже!!! Я вперше за своє життя вдів важку броню! Пройшов в ній довгі – нескінченні 15 днів. Пережив бій! І як ти тільки мене вмовила?!
- Що ти паришся!!! Хіба не ця броня врятувала тебе від потужного удару Урукхара? Якби не ця броня…! Той меч був би вже в твоїх грудях!!!
Аранкор підійшовши до Азазель ніжно обійняв її і промовив…
- Я дуже вдячний за те що ця броня врятувала мене від того удару. Але все ж якби не броня я б давно нахромив Урукхара на один з моїх мечів!!!
Відпустивши Азазель він повернувся до пагорба. І подивився на нього. Якби не втома вони б давно перемахнули б цей пагорб і опинилися в прохолодній печері біля теплого вогнища. Піднявши голову до небес Аранкор промовив.
- Ти бойовий маг!! Тобі не зрозуміти душу воїна!
- Ну і що з того що я бойовий маг! Я звісно не так виснажуюсь фізично. Але духовну енергію не так і легко відновлювати! Кожне моє закляття варте сотням твоїх помахів меча!!!
- Щось ми розбалакались в трьох кроках до печери? Пішли краще, потім продовжимо.
Аранкор закинув меча на праве плече, і направився до вершини пагорба. Азазель – зітхнувши, розлючена і невдоволена пішла за ним. Шлях був не з простих. Ішовши вгору, Аранкор підскользнувся на слизькій траві і з гуркотом повалився на землю.
- Ех ти незграба! А ще воїн!!! Який ти воїн!? Чайник поганий!
Промовила, з широкою усмішкою на обличчі, Азазель. Аранкор піднявшись обтрусився, поправив пластини на латах і подивився зі злостю на Азазель.
- А ти спробуй в цій броні на пагорб видертись! Та ти не тощо вийти, і кроку ступити не зможеш!!! Знайшла над ким сміятись. ХА!
Аранкор оправившись, з сумом в душі, пішов далі. Не зважаючи на хіхікання Азазель. Крок за кроком наближував їх до вершини пагорба, вони ступали кволо але впевнено. Ще трішки – і ось вона, довгоочікувана вершина!
Аракнор дійшовши першим до вершини, раптово зупинився. Він закляк і нічого не міг промовити начебто йому відібрало мову. Азазель подивилась знизу на нього – з насмішкою крикнула…
- Ти чого став?!!! Невже такого хороброго, сильного і завзятого воїна могло щось злякати?
Азазель продовжувала підніматись на вершину. Думаючи що зараз побачить чи стадо баранів, чи овець які собі мирно пасуться біля підніжжя пагорба. Але піднявшись на пагорб вона з жахом зрозуміла що картина набагато гірша ніж вона собі уявляла. І тепер на вершині стояли вже дві, закляклі від жаху, нерухому як камінь статуї.


Найшло щось, і ось що вийшло
Продовження остаточно придумаю потім.
Мабуть завтра
__________________
Что честь твоя?/Мой меч./Что доблесть твоя?/Мой щит./Где меч твой?/В серце моем./Где щит твой?/В серце моем./Что в серце твоем?/Любовь.

Последний раз редактировалось KLAUD, 10.08.2007 в 00:13.
KLAUD вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 20.08.2021, 16:52   #2
Musslor
Странник

Участник форума
 
Аватар для Musslor
 
Регистрация: 20.08.2021
Сообщения: 13
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию

интерсно было ознакомиться
Musslor вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Выкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 18:41.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100