Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов  

Вернуться   Мир японской анимации. Аниме и манга в Украине. Сообщество форумов > Общефорумные разделы > Круглый стол
Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.10.2025, 18:25   #1
Haruko
Ангел во плоти

Участник форума
 
Аватар для Haruko
 
Регистрация: 13.04.2020
Сообщения: 868
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию Чи реально подрібнювач у мийці допомагає?

Чи реально подрібнювач у мийці допомагає, чи це маркетинг? У мене велика сім’я, постійно купа відходів після готування – кістки, овочеві шкірки, крихти. Відро доводиться виносити щодня. Думав, може, подрібнювач вирішить проблему, але боюся, що він швидко зламається чи засмітить каналізацію.
Haruko вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 03.10.2025, 18:25   #2
Grisha
Странник

Участник форума
 
Регистрация: 15.05.2023
Сообщения: 5
Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях
По умолчанию

Я ніколи не мав, але в офісі, де працюю, на кухні стоїть. Там реально простіше прибирати. Ніяких запахів, і не треба думати, куди дівати залишки кави чи чаю. Але вдома я б ще подумав, бо для сімейного використання навантаження більше.
Grisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.10.2025, 18:25   #3
АнимеГирл
Дружище

Участник форума
 
Аватар для АнимеГирл
 
Регистрация: 29.04.2020
Сообщения: 413
Поблагодарил(а): 1
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
Вы сказали Фуу: 1
Вам сказали Фуу 4 раз в 4 сообщениях
По умолчанию

У тещі встановлений. Вона в захваті, але я помітив, що іноді він трохи повільно працює, якщо багато відходів одразу засипати. Хоча в цілому труби чисті, і жодного разу сантехніка не викликали. Я би сказав – річ непогана, але без фанатизму.
АнимеГирл вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Старый 03.10.2025, 18:26   #4
kissska
Падший ангел

Участник форума
 
Аватар для kissska
 
Регистрация: 29.04.2020
Сообщения: 733
Поблагодарил(а): 3
Поблагодарили 7 раз(а) в 7 сообщениях
Вы сказали Фуу: 0
Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от АнимеГирл
У тещі встановлений. Вона в захваті, але я помітив, що іноді він трохи повільно працює, якщо багато відходів одразу засипати. Хоча в цілому труби чисті, і жодного разу сантехніка не викликали. Я би сказав – річ непогана, але без фанатизму.
Маю подрібнювач вже кілька років. Скажу чесно – це одна з тих речей, що спершу здаються “іграшкою для багатих”, а потім розумієш, що без них незручно. Найперше – зменшується кількість сміття: виношу відро раз на 3 дні замість щодня. Друге – чистота: ніяких фруктових мушок і запахів. Третє – економія часу: після готування просто змиваєш усе в мийку. Четверте – безпека і надійність.
Всередині немає ножів, лише тертка, а шум такий тихий, що можна спокійно говорити по телефону, поки він працює. Труби теж не забиваються, бо все подрібнюється до дрібних частинок. Перед тим, як встановлювати, я теж сумнівався, але прочитав статтю подрібнювач харчових відходів Franke там дуже чітко розвінчують усі страхи: і про руки, і про дітей, і про гарячу воду, і про труби. Це мене остаточно переконало. Зараз щодня користуюся і розумію, що це не просто техніка, а справді комфорт.
kissska вне форума   Ответить с цитированием
Реклама на форуме
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 17:44.



реклама:

Copyright (c) 2001-2015 by проект Мир японской анимации (anime.ua). Администрирование и руководство сайтом, часть содержания - Mr Mingan. Дизайн - by fafhrd.
Администрация сайта не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных и баннерных объявлениях.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением авторов сообщений в форуме



MyAnimeTop - рейтинг сайтов по аниме, манге и хентаю Rambler's Top100