![]() |
#1 |
Коллега
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Участник форума Регистрация: 07.09.2020
Сообщения: 118
Поблагодарил(а): 0 Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях Вы сказали Фуу: 0 Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях |
![]() Шукаю дитячий садок для своєї дитини в Києві. Хочу, щоб було комфортно і безпечно, а ще важливо, щоб були розвиваючі заняття. Які є варіанти? Поділіться досвідом.
|
![]() |
![]() |
Реклама на форуме | |
|
![]() |
#2 |
Коллега
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Участник форума Регистрация: 18.01.2021
Сообщения: 123
Поблагодарил(а): 0 Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении Вы сказали Фуу: 0 Вам сказали Фуу 1 раз в 1 сообщениях |
![]() Як варіант можу порекомендувати садок "СоваСова" https://www.sovasova.com.ua/ Тут дійсно зручна атмосфера для малюків. Діти постійно зайняті цікавими заняттями — від малювання і танців до англійської мови. Програма побудована на тому, щоб дитина розвивалася через гру, а педагогічний колектив дуже уважний і турботливий. Безпека і комфорт — на першому місці, тому можна бути спокійним за малюка. І ще великий плюс — садок має гнучкий графік, що зручно для працюючих батьків.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Коллега
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Участник форума Регистрация: 19.06.2021
Сообщения: 154
Поблагодарил(а): 0 Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении Вы сказали Фуу: 0 Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях |
![]() Цитата:
Я правильно вас зрозумів, ви шукаєте дитячий садок приватний? |
|
![]() |
![]() |
Реклама на форуме | |
|
![]() |
#4 | |
Дружище
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Участник форума Регистрация: 26.08.2022
Сообщения: 210
Поблагодарил(а): 0 Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении Вы сказали Фуу: 0 Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях |
![]() Цитата:
Мене саме приватний цікавить. Де діток не 30 в групі, а максимам 10-15. В Івано-Франківську в себе переглядаю усі можливі варіанти |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Коллега
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Участник форума Регистрация: 14.06.2021
Сообщения: 196
Поблагодарил(а): 0 Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях Вы сказали Фуу: 0 Вам сказали Фуу 0 раз в 0 сообщениях |
![]() Цитата:
Так, це добре, коли в групі менше діток і усім їм вихователі приділяють належну увагу. Так і повинно бути насправді. В таких умовах і дитина себе набагато краще та комфортніше почуває. В Івано-Франківську таким приватним закладом є мінісадок Соняшник https://sonyashnyk.com.ua/mini-kindergarten . Дуже хороші відгуки по роботі цього приватного закладу, тому ось вам і один із варіантів)) |
|
![]() |
![]() |
Реклама на форуме | |
|